Řada přístrojů HD RANGER

HD RANGER Neo4obr-RangerNeo4

Měřicí přístroj Neo4 je nejvyšší model profesionálních přístrojů PROMAX v modelové řadě RANGER. Je vybavený dekodérem obrazu DVB-T2 H.265/HEVC i ve 4K rozlišení. Přístroj dále podporuje DVB-T/T2 (Lite), DVB-S/S2 (Multistream), DVB-C/C2, analog TV a FM rádio, DSS, Dolby Digital Plus a je vybavený dekodérem MPEG-4, 2 (HD, SD). Modely Neo4, Neo3 a Neo2 disponují také analyzátorem IPTV, analyzátorem Transport Streamu s možností nahrávání a přehrávání, CI slotem, TS-ASI vstupem/výstupem, HDMI výstupem a WiFi analyzátorem. Modely Neo4 a Neo3 umožňují také T2-MI analýzu, měření Network Delay Margin a jsou již v základu vybaveny DAB/DAB+ a GPS. Samozřejmostí jsou funkce měření MER po nosných, dynamická echo analýza, Merogram a Spektrogram, konstelační diagram, měření LTE rušení, vestavěný LTE filtr nebo podpora Wide band LNB. Při práci oceníte také velmi rychlý spektrální analyzátor (70 ms opakovací frekvence), dlouhou výdrž baterie, praktické a odolné provedení. Přístroj má pohodlné a intuitivní ovládání pomocí dotykové obrazovky nebo pevných tlačítek. Velký 7“ displej s výborným obrazem umožňuje zobrazení více informací najednou (spektrum, obraz, měřené hodnoty). Ranger je možné řídit také vzdáleně přes Ethernet pomocí funkce WebControl. Model Neo4 je možné dále rozšířit o Optický-VF konvertor a měření optického výkonu včetně 6 GHz VF vstupu, 5 GHz WiFi a 2,6 GHz LTE.

KATALOGOVÝ LIST


HD RANGER Neo3obr-RangerNeo3

Měřicí přístroj HD Ranger Neo3 je profesionální přístroj PROMAX vybavený dekodérem obrazu DVB-T2 H.265/HEVC (do rozlišení 1080p). Pro zobrazení HEVC ve 4K nabízí funkci 4K Frame grabber. Přístroj dále podporuje DVB-T/T2 (Lite), DVB-S/S2 (Multistream), DVB-C/C2, analog TV a FM rádio, DSS, Dolby Digital Plus a je vybavený dekodérem MPEG-4, 2 (HD, SD). Modely Neo4, Neo3 a Neo2 disponují také analyzátorem IPTV, analyzátorem Transport Streamu s možností nahrávání a přehrávání, CI slotem, TS-ASI vstupem/výstupem, HDMI výstupem a WiFi analyzátorem. Modely Neo4 a Neo3 umožňují také T2-MI analýzu, měření Network Delay Margin a jsou již v základu vybaveny DAB/DAB+ a GPS. Samozřejmostí jsou funkce měření MER po nosných, dynamická echo analýza, Merogram a Spektrogram, konstelační diagram, měření LTE rušení, vestavěný LTE filtr nebo podpora Wide band LNB. Při práci oceníte také velmi rychlý spektrální analyzátor (70 ms opakovací frekvence), dlouhou výdrž baterie, praktické a odolné provedení. Přístroj má pohodlné a intuitivní ovládání pomocí dotykové obrazovky nebo pevných tlačítek. Velký 7“ displej s výborným obrazem umožňuje zobrazení více informací najednou (spektrum, obraz, měřené hodnoty). Ranger je možné řídit také vzdáleně přes Ethernet pomocí funkce WebControl. Model Neo3 je možné dále rozšířit o Optický-VF konvertor a měření optického výkonu včetně 6 GHz VF vstupu, 5 GHz WiFi a 2,6 GHz LTE.

KATALOGOVÝ LIST


HD RANGER Neo2obr-RangerNeo2

Měřicí přístroj HD Ranger Neo2 je profesionální přístroj PROMAX vybavený dekodérem obrazu DVB-T2 H.265/HEVC (do rozlišení 1080p). Pro zobrazení HEVC ve 4K nabízí funkci 4K Frame grabber. Přístroj dále podporuje DVB-T/T2 (Lite), DVB-S/S2 (Multistream), DVB-C/C2, analog TV a FM rádio, DSS, Dolby Digital Plus a je vybavený dekodérem MPEG-4, 2 (HD, SD). Modely Neo4, Neo3 a Neo2 disponují také analyzátorem IPTV, analyzátorem Transport Streamu s možností nahrávání a přehrávání, CI slotem, TS-ASI vstupem/výstupem, HDMI výstupem a WiFi analyzátorem. Samozřejmostí jsou funkce měření MER po nosných, dynamická echo analýza, Merogram a Spektrogram, konstelační diagram, měření LTE rušení, vestavěný LTE filtr nebo podpora Wide band LNB. Při práci oceníte také velmi rychlý spektrální analyzátor (70 ms opakovací frekvence), dlouhou výdrž baterie, praktické a odolné provedení. Přístroj má pohodlné a intuitivní ovládání pomocí dotykové obrazovky nebo pevných tlačítek. Velký 7“ displej s výborným obrazem umožňuje zobrazení více informací najednou (spektrum, obraz, měřené hodnoty). Ranger je možné řídit také vzdáleně přes Ethernet pomocí funkce WebControl. Model Neo2 je možné dále rozšířit DAB/DAB+, GPS a optický-VF konvertor/měření optického výkonu včetně 6 GHz VF vstupu, 5 GHz WiFi a 2,6 GHz LTE.

KATALOGOVÝ LIST


HD RANGER Neo+obr-RangerNeoplus

Měřicí přístroj HD Ranger Neo+ je profesionální přístroj PROMAX vybavený dekodérem obrazu DVB-T2 H.265/HEVC (do rozlišení 1080p). Pro zobrazení HEVC ve 4K nabízí funkci 4K Frame grabber. Přístroj dále podporuje DVB-T/T2 (Lite), DVB-S/S2 (Multistream), DVB-C/C2, analog TV a FM rádio, DSS, Dolby Digital Plus a je vybavený dekodérem MPEG-4, 2 (HD, SD). Samozřejmostí jsou funkce měření MER po nosných, dynamická echo analýza, Merogram a Spektrogram, konstelační diagram, měření LTE rušení, vestavěný LTE filtr, podpora Wide band LNB, WiFi analyzátor nebo HDMI výstup. Při práci oceníte také velmi rychlý spektrální analyzátor (70 ms opakovací frekvence), dlouhou výdrž baterie, praktické a odolné provedení. Přístroj má pohodlné a intuitivní ovládání pomocí dotykové obrazovky nebo pevných tlačítek. Velký 7“ displej s výborným obrazem umožňuje zobrazení více informací najednou (spektrum, obraz, měřené hodnoty). Ranger je možné řídit také vzdáleně přes Ethernet pomocí funkce WebControl. Model Neo+ je možné dále rozšířit DAB/DAB+, GPS a optický-VF konvertor/měření optického výkonu včetně 6 GHz VF vstupu, 5 GHz WiFi a 2,6 GHz LTE.

KATALOGOVÝ LIST


HD RANGER NeoLiteobr-RangerNeoLite

Měřicí přístroj HD Ranger NeoLite je profesionální přístroj PROMAX a přestože se jedná o základní model řady Neo, je již vybavený dekodérem obrazu DVB-T2 H.265/HEVC (do rozlišení 1080p) a celou řadou moderních funkcí. Pro zobrazení HEVC ve 4K nabízí například funkci 4K Frame grabber. Přístroj dále podporuje DVB-T/T2 (Lite), DVB-S/S2 (Multistream), DVB-C/C2, analog TV a FM rádio, DSS, Dolby Digital Plus a je vybavený dekodérem MPEG-4, 2 (HD, SD). Samozřejmostí jsou funkce: dynamická echo analýza, konstelační diagram, měření LTE rušení, vestavěný LTE filtr, podpora Wide band LNB, WiFi analyzátor nebo HDMI výstup. Velký 7“ displej s výborným obrazem umožňuje zobrazení více informací najednou (spektrum, obraz, měřené hodnoty). Při práci oceníte také velmi rychlý spektrální analyzátor (70 ms opakovací frekvence), výdrž baterie přes 2 hodiny provozu, praktické a odolné provedení. Přístroj má pohodlné a intuitivní ovládání pomocí dotykové obrazovky nebo pevných tlačítek.

KATALOGOVÝ LIST


HD RANGER UltraLiteobr-RangerUltra

Měřicí přístroj HD Ranger UltraLite je profesionální přístroj PROMAX v provedení tabletu. Přístroj podporuje DVB-T/T2 (Lite), DVB-S/S2 (Multistream), DVB-C/C2, analog TV a FM rádio, DSS, Dolby Digital Plus a je vybavený dekodérem MPEG-4, 2 (HD, SD). Samozřejmostí jsou funkce: dynamická echo analýza nebo konstelační diagram. Velký 7“ displej s výborným obrazem umožňuje zobrazení více informací najednou (spektrum, obraz, měřené hodnoty). Při práci oceníte také velmi rychlý spektrální analyzátor (90 ms opakovací frekvence), výdrž baterie přes 2 hodiny provozu, praktické a odolné provedení nebo pohodlné a intuitivní ovládání

KATALOGOVÝ LIST


HD RANGER Ecoobr-RangerEco

Měřicí přístroj HD Ranger Eco je základní model profesionálních přístrojů PROMAX, který podporuje DVB-T/T2 (Lite), DVB-S/S2 (Multistream), DVB-C/C2, analog TV a FM rádio, DSS, Dolby Digital Plus a je vybavený dekodérem MPEG-4, 2 (HD, SD). Samozřejmostí jsou funkce: dynamická echo analýza nebo konstelační diagram. Velký 7“ displej s výborným obrazem umožňuje zobrazení více informací najednou (spektrum, obraz, měřené hodnoty). Při práci oceníte také velmi rychlý spektrální analyzátor (90 ms opakovací frekvence), výdrž baterie přes 2 hodiny provozu, praktické a odolné provedení nebo pohodlné a intuitivní ovládání

KATALOGOVÝ LIST